Якщо Ви плануєте або вже почали ремонт, а коштів на його завершення не вистачає-не проблема! У нас ви можете придбати товари у кредит та насолоджуватися домашнім затишком.

ПиватБанк , ОщадБанк, УкрексімБанк

Vchzj67S
Oschadbank_(uk)
Без названия

Ламінована підлога HOMWEST

Основна продукція компанії HOMWEST – ламінована підлога, виготовляється відповідно до створених технічних завдань та вимог. При виготовленні підлоги враховано кожну деталь на основі власного досвіду, відгуків партнерів та покупців. Тому всі партії ламінату відповідають стандартам сучасних технологічних досягнень. Крім якості ми звертаємо увагу також на дизайн та відтінки, які відіграють особливу роль у створенні атмосфери комфорту та затишку.

В асортименті продукції ви можете знайти як звичайний ламінат з глянцевим чи матовим покриттям, так і текстурований ламінат з рельєфною поверхнею (3D). До ламінату ми допоможемо вам підбрати під колір і стиль плінтуси та комплектуючі до них.

100% водостійкий вініловий ламінат для кухні та ванної послужить довго та надійно. Окрім того ламінатна підлога є теплішою, легше і швидше вкладається, ніж плитка.

Ціна: 320грн

Ваше замовлення: Ламінована підлога HOMWEST

Оформити замовлення