Металопластикові вікна

Основним нашим партнером з виготовлення ПВХ конструкцій з німецької профільної системи є компанія REHAU-бренд преміум класу, який зарекомендував себе як надійний виробник металопластикових виробів, який гарантує довговічність, безпеку та теплозбереження, завдяки дотриманню якості виробництва енергозберігаючих конструкцій із застосуванням інноваційних технологій.

Підлога

Це частина декоративного оформлення інтерєру. Сучасна підлога, окрім естетичного вигляду повинна відповідати ряду важливих вимог- бути міцною і теплою, без прогинів та деформацій, вологостійкою, мати високий опір зношування. В різні приміщення однієї оселі можна підібрати схоже по дизайну, але різне по функціональності покриття для підлоги. Ми з радістю домоможемо Вам у виборі!

ДВЕРІ

На сучасному ринку існує великий вибір вхідних та міжкімнатних дверей. Для того щоб правильно обрати вд необхідно врахувати деякі особливості- це двері в квартиру чи в приватну садибу, чи будуть вони піддаватися впливам навколишнього середовища, їх шумо- та теплоізоляція, зламобезпека, матеріал з якого вони можуть бути виготовлені, а також їх покриття. Наші спеціалісти допоможуть підібрати двері, які будуть найкраще вписуватися в Вашу оселю без зайвих витрат Вашого бюджету.

Slider
  • ЗАМІР
  • доставка
  • монтаж

Каталог продукції

Новинки

нАШІ ПАРТНЕРИ

нАШІ відгуки